Spoločnosť Aktru bola založená v roku 2005 25. marca. Našou hlavnou činnosťou je reklama poľských firiem a firiem na internete vo východnej azbuke. Európe, kde je veľmi málo informácií o Poľsku a aktivitách poľských firiem. V súčasnosti teda spolupracujeme s viac ako 2000 klientmi z Poľska, ktorých aktivity úspešne ukazujeme na internete vo východnej Európe.

Náš tím tvoria profesionáli špecializujúci sa na marketing, online prezentácie, tvorbu webových stránok, preklady do angličtiny, nemčiny, ruštiny, ukrajinčiny, francúzštiny, španielčiny a poľštiny. Mnohí z nášho tímu hovoria po rusky a ukrajinsky ako o svojom rodnom jazyku.

Spĺňajte očakávania východného trhu – podnikatelia, výrobcovia, predajcovia a dovozcovia z Ruska, Ukrajiny, Bieloruska, Lotyšska, Litvy, Estónska a ďalších krajín SNŠ . Vytvorili sme pohodlné informačné katalógy, v ktorých sme uverejňovali a naďalej zverejňujeme informácie o poľských firmách, farmách, úradoch a turistických miestach. Takto sa snažíme sprostredkovať informácie potenciálnym partnerom, našim zákazníkom.

V jednom z našich troch katalógov (Polturizm/Polagro/Polfirms) môžete umiestniť informácie o vašej firme, firme, kancelárii, turistickej lokalite v ruštine, ukrajinčine a ďalších cudzích jazykoch v zaujímavej grafovo-textovej forme . . Naše online prezentácie sú hosťované na ruských, ukrajinských a európskych subdoménach, vďaka čomu sú ešte efektívnejšie. Pre našich klientov poskytujeme okrem textového materiálu aj možnosť umiestňovať na prezentácie grafický materiál (fotografie, videá, animácie a pod.), čím získate plnohodnotnú, dynamickú a interaktívnu ministránku! Ktorý nielen poteší oko, ale prekvapí aj svojimi účinkami a pozíciami vo vyhľadávačoch!

Ponúkame aj online inzerciu poľských firiem na internete západnej Európy! Naša ponuka online inzercie v západnej Európe zahŕňa preklad prezentácie do nemčiny a angličtiny alebo iných európskych jazykov. Ak vás naša ponuka zaujala, podrobnejšie informácie nájdete na našej oficiálnej stránke.www.aktru.pl.

Hľadáte klientov z východu?

V našom adresári môžete rýchlo a jednoducho kontaktovať státisíce príjemcov z východnej Európy. Ukážte svoju najlepšiu stránku!

Potrebujete poľský tovar/služby?

Náš katalóg obsahuje nespočetné množstvo poľských spoločností, ktoré ponúkajú produkty najvyššej kvality a poskytujú najvyššiu úroveň služieb.

Polfirms
Top.Mail.Ru