.

Adresár poľských spoločností. Vitajte na našom informačnom portáli o podnikaní. Pozývame vás na používanie zhromaždených údajov o podnikateľoch a spoločnostiach v Poľsku. Náš portál poskytuje možnosť nájsť zaujímavé ekonomické návrhy a je určený na podporu spolupráce v tejto oblasti obchodu. Hlavnými sekciami našich online prezentácií sú: Dom a záhrada, Kancelária, Spotrebný tovar, Potraviny, Priemysel, Stavebníctvo, Opravy, Stroje a zariadenia, Automobilový priemysel, Doprava, Medicína, Obchod, Služby, Exkluzívne produkty, Cestovný ruch a Poľnohospodárstvo. Informácie, ktoré poskytujeme, sú komerčného charakteru a sú určené pre firmy a podniky. Ako sa k nám pridať? Navštívte aktru.pl – online prezentácie. Naši konzultanti odpovedia na akúkoľvek otázku a ponúknu najlepšie riešenie pre vaše potreby. Naše dodávky sú inzerované najmä poľským spoločnostiam pre podnikateľov z Ruskej federácie, Ukrajiny, Bieloruska, Litvy, Kazachstanu, Azerbajdžanu, Gruzínska a ďalších krajín, kde je dopyt po poľskom tovare. a produkty každým rokom rastú. Propagáciou poľských firiem v Rusku sa snažíme vytvárať podmienky pre export poľského tovaru do krajín SNŠ.

Tieto informácie

majú komerčný charakter a sú určené pre firmy a podniky. Adresátmi našich prezentácií propagujúcich poľské firmy sú najmä podnikatelia z Ruskej federácie, Ukrajiny, Bieloruska, Kazachstanu, Azerbajdžanu, Gruzínska, Arménska, ako aj krajín EÚ: Belgicko, Francúzsko, Holandsko, Luxembursko, Nemecko, Taliansko, Dánsko, Írsko , Veľká Británia, Grécko, Španielsko, Portugalsko, Rakúsko, Fínsko, Švédsko, Česká republika, Cyprus, Estónsko, Litva, Lotyšsko, Malta, Poľsko, Slovensko, Slovinsko, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko, Chorvátsko a ďalšie krajiny, kde je dopyt po poľskom tovare a produkty z roka na rok rastú. Propagáciou poľských firiem v Rusku sa snažíme vytvárať podmienky pre export poľského tovaru do SNŠ.

Hľadáte klientov z východu?

V našom adresári môžete rýchlo a jednoducho kontaktovať státisíce príjemcov z východnej Európy. Ukážte svoju najlepšiu stránku!

Potrebujete poľský tovar/služby?

Náš katalóg obsahuje nespočetné množstvo poľských spoločností, ktoré ponúkajú produkty najvyššej kvality a poskytujú najvyššiu úroveň služieb.

Odporúčané spoločnosti

Robert Andrzej Burzynski
Robert Andrzej Burzynski
www.funeralne.polfirms.ru
FORMA VÝROBY NÁBYTKU
FORMA VÝROBY NÁBYTKU
www.forma.polfirms
Top.Mail.Ru