.

Vitajte na našom obchodnom informačnom portáli, kde nájdete adresár poľských spoločností.

Pozývame vás na využitie zhromaždených údajov o podnikateľoch a spoločnostiach v Poľsku. Náš portál poskytuje možnosť nájsť zaujímavé ekonomické ponuky a je určený na podporu spolupráce v oblasti domáceho a medzinárodného obchodu.

Hlavné sekcie našich online prezentácií zahŕňajú kategórie ako: Dom a záhrada, Kancelária, Predmety dennej spotreby, Potraviny, Priemysel, Stavebníctvo, Opravy, Stroje a zariadenia, Automobilový priemysel, Doprava, Medicína, Obchod, Služby, Exkluzívny tovar, cestovný ruch a poľnohospodárstvo.

Informácie, ktoré poskytujeme, sú komerčného charakteru a sú určené pre firmy a podniky. Príjemcami našich správ Inzercia Poľských spoločností sú najmä podnikatelia z Ruskej federácie, Ukrajiny, Bieloruska, Kazachstanu, Azerbajdžanu, Gruzínska, Arménska, ako aj krajín EÚ: Belgicko, Francúzsko, Holandsko, Luxembursko, Nemecko, Taliansko, Dánsko, Írsko , Veľká Británia, Grécko, Španielsko, Portugalsko, Rakúsko, Fínsko, Švédsko, Česká republika, Cyprus, Estónsko, Litva, Lotyšsko, Malta, Poľsko, Slovensko, Slovinsko, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko, Chorvátsko a ďalšie krajiny, kde je dopyt po poľštine tovarov a výrobkov každým rokom rastie. Propagáciou poľských firiem v Rusku sa snažíme vytvárať podmienky pre export poľského tovaru do krajín SNŠ.

Naša ponuka ako jediná zaručuje vysoké pozície vo vyhľadávačoch vďaka ich optimalizácii (výber kľúčových slov a hierarchia).

Výhody, ktoré môžete očakávať pri spolupráci s nami:

Všetka naša práca sa vykonáva ako nezávislé webové stránky, čo znamená, že ste nezávislá webová stránka, ktorá je ľahko dostupná a možno ju nájsť vo vyhľadávačoch zadaním správne zvolených kľúčových slov.

Prezentácie sú plne indexované vyhľadávačmi a zaujímajú popredné miesto pre správne použité kľúčové slová (výber kľúčových slov po dohode s klientom).

Počas spolupráce poskytujeme bezplatné aktualizácie projektov. Chceme, aby sa ponuka pre potenciálnych príjemcov z východnej či západnej Európy neustále rozvíjala a zlepšovala.

Informácie o prichádzajúcej dodávke sú zahrnuté v najobľúbenejších katalógoch portálu alebo iných burzových webových stránkach ako odkaz. Výmena odkazov sa uskutočňuje iba s portálmi, ktoré majú veľmi vysoký Titz a PageRank, čo zaručuje vyššiu pozíciu pri odosielaní vo vyhľadávačoch.

Vytvorili sme pre vás účty na portáli Google, kde môžete plne sledovať pohyb návštev vstupnej stránky v rámci Google Analytics. Vďaka tomu môžu naši klienti nezávisle kontrolovať denné štatistiky svojej stránky.

Pre dynamickú grafiku, ako sú filmy, sú prezentácie prepojené s účtami youtube.com, čím sa stránka oslobodzuje od ťažkej grafiky. Použitie týchto materiálov pozitívne ovplyvní atraktivitu vašej ponuky. Preklady textov a popisov meta tagov realizujú špecializovaní pracovníci z Ruska, Ukrajiny a Poľska, čo je zárukou správnosti prekladov, správnej syntaxe viet a pod. Informácie v prezentáciách môžete prepojiť s vašimi webovými stránkami. Verili nám už tisícky podnikateľov, dôverujte nám aj vy! Pridajte sa k našej skupine klientov a urobte krok vpred vo svojej spoločnosti, rozvíjajte ju a rozšírte svoj zoznam kontaktov na novú národnú a medzinárodnú úroveň! Ako začať spoluprácu s nami? Je to jednoduché. Navštívte aktru.pl - online doručenie a kontaktujte nás. Naši konzultanti odpovedia na akúkoľvek otázku a ponúknu najlepšie riešenie potrieb spojených so spoluprácou s našou spoločnosťou. Príklady dokončených projektov online prezentácií: www.abakus.polfirms.ru www.artshobby.polfirms.ru www.bosma.polfirms.ru www.elint.polfirms.ru www.kompensatory.polfirms.ru www.protect-vehicle.polfirms.ru www.risca.polfirms.ru www.unidelta.polfirms.ru www.zalchem.polfirms.ru.

POZOR!! Všetky nám poskytnuté grafické a textové materiály musia byť nezávislé od autorských práv iných osôb a musia byť výhradným vlastníctvom príkazcu, ak nám poskytnete materiál chránený autorskými právami iných osôb, je za jeho prenos a použitie v r. doručenie.

Hľadáte klientov z východu?

V našom adresári môžete rýchlo a jednoducho kontaktovať státisíce príjemcov z východnej Európy. Ukážte svoju najlepšiu stránku!

Potrebujete poľský tovar/služby?

Náš katalóg obsahuje nespočetné množstvo poľských spoločností, ktoré ponúkajú produkty najvyššej kvality a poskytujú najvyššiu úroveň služieb.

Odporúčané spoločnosti

Robert Andrzej Burzynski
Robert Andrzej Burzynski
www.funeralne.polfirms.ru
FORMA VÝROBY NÁBYTKU
FORMA VÝROBY NÁBYTKU
www.forma.polfirms
Polfirms
Top.Mail.Ru